Zonder HR Navigator zou ik veel meer tijd kwijt zijn aan het selecteren van een nieuwe arbodienst
Zonder HR Navigator zou ik veel meer tijd kwijt zijn aan het selecteren van een nieuwe arbodienst.

Meer uitgebreide reviews
"Vlotte behandeling aanvraag en voordracht van een ter zake doende partij."

"Alle projectleden staan nu unaniem achter de keuze van onze nieuwe arbodienstverlener. We hebben echt het gevoel dat het nu gaat veranderen."

"De adviseur benadrukte dat we tot niets verplicht waren. We bleven tijdens het traject 100% vrijheid houden, dat was een prettige gedachte."

"Ik twijfelde eerst even: een gratis dienst, is de professionaliteit dan wel in orde? Maar die staat buiten kijf. Mocht ik ooit bij een ander bedrijf gaan werken, dan maak ik zeker weer gebruik van ze."

"Ze regelden gesprekken met drie geschikte arbodiensten. We hebben net de eerste evaluatie gehad, en we zijn nog steeds enthousiast."

Ik kon de adviseur altijd bellen met vragen, hij nam...

"Ik heb ze nu al twee keer ingeschakeld en zou ze zo weer inschakelen. Dit scheelt uren voorwerk en leidt tot een selectie van kwalitatief goede partijen."

"Ik ben van A tot Z goed geadviseerd en ondersteund. We zijn nu een jaar verder en ben nog steeds tevreden met de bedrijfsarts."

"Eerst ging ik zelf op zoek naar een nieuwe arbodienst, maar het verschil was bijna niet te zien tussen de vele aanbieders. Bij het eerste contact hoorde ik meteen dat onze adviseur Marco wist waar hij het over had."
