Je wordt gedwongen om goed na te denken over wat je belangrijk vindt en waar je naar op zoek bent.

Tevreden over de dienstverlening van HR Navigator. Je wordt gedwongen om goed na te denken over wat je belangrijk vindt en waar je naar op zoek bent. Erg waardevol om HR Navigator in te schakelen, zodat je een goed uitgangspunt hebt voor de selectie van een nieuwe arbodienst.

Tessa Janssen
Tessa Janssen HR-adviseur Eindhoven Airport

Meer uitgebreide reviews

De aanbiedingen die we kregen via HR Navigator waren supergoed

"De aanbiedingen die we kregen waren supergoed, er is een goede match gemaakt."

Default
Marlies P&O functionaris
Lees verder
Ze gaven eerlijk aan dat de ligging van onze gemeente het best lastig maakte om geschikte arbodiensten te vinden. Toch kwamen ze met drie interessante kandidaten.

"Ze gaven eerlijk aan dat de ligging van onze gemeente het best lastig maakte om geschikte arbodiensten te vinden. Toch kwamen ze met drie interessante kandidaten. Echt een superservice!"

diny
Diny van Lanen P&O Adviseur Gemeente Bergen (L)
Lees verder
Jammer dat ik niet meteen via HR Navigator ben gaan zoeken

"Achteraf vind ik het jammer dat ik niet meteen via HR Navigator ben gaan zoeken. Dat had me veel tijd en energie gescheeld."

Marian Van Roosmalen
Marian van Roosmalen Transitieleider Florence
Lees verder
Ze regelden een groot deel van de aanbesteding voor ons. Inmiddels is er al beweging in het verzuim!

"Ze regelden een groot deel van de aanbesteding voor ons. Inmiddels is er al beweging in het verzuim."

Carolien Vos
Carolien Vos Manager HR, I-SEC
Lees verder
Ik hoorde meteen dat de adviseur wist waar hij het over had

"Eerst ging ik zelf op zoek naar een nieuwe arbodienst, maar het verschil was bijna niet te zien tussen de vele aanbieders. Bij het eerste contact hoorde ik meteen dat onze adviseur Marco wist waar hij het over had."

Nassira Chouiar, HR-specialist
Nassira Chouiar HR-specialist BCD Travel
Lees verder
Heel duidelijk in hun communicatie, een goede site en niet opdringerig. Dat hun dienstverlening voor werkgevers gratis is, is extra handig voor ons.

"Heel duidelijk in hun communicatie, een goede site en niet opdringerig. Dat hun dienstverlening gratis is, is extra handig."

Myrjam Koomen Syngenta
Myrjam Koomen HSE-specialist Syntenga
Lees verder
Eerst wilden we zelf arbodiensten uitnodigen, maar de expertise van HR Navigator maakt ons veel slagvaardiger en bespaarde ons een hoop tijd.

"Eerst wilden we zelf arbodiensten uitnodigen, maar de expertise van HR Navigator maakt ons veel slagvaardiger en bespaarde ons een hoop tijd."

Default
Henk Arends HR Adviseur Bartiméus
Lees verder
HR Navigator selecteerde supersnel drie interessante aanbieders voor ons

"Na het invullen van hun gedegen online vragenlijst ging het heel snel. Nog dezelfde dag waren de intakes geregeld met drie geselecteerde aanbieders."

Rene van Wijk
René van Wijk HR Manager Eurocept
Lees verder
Ik kon de adviseur altijd bellen met vragen, hij nam alle tijd en had verstand van zaken.

Ik kon de adviseur altijd bellen met vragen, hij nam...

klantenreview Kitty van Balen
Kitty van Balen Frankeland
Lees verder