Wat ons echt vooruit hielp: ze stelden de juiste vragen

We wilden dat alle productlines binnen ons bedrijf met dezelfde arbodienst gingen werken. Deze zijn onderling erg verschillend, ook qua verzuimpatroon. Het was dus best een uitdaging die op een lijn te krijgen. Dat heeft HR Navigator goed gedaan door een grote gemene deler te vinden. Ze werken heel gestructureerd, en omdat ze inhoudelijk zeer goed op de hoogte zijn, kunnen ze ook de juiste vragen stellen. Dat heeft ons erg geholpen. Al is het traject afgelopen, we hebben nog regelmatig contact met HR Navigator, ze zijn altijd bereid advies of een ander gezichtspunt te geven.

Eva van Overbeek
Eva van Overbeek Senior inkoper Transdev

Meer uitgebreide reviews

Heel duidelijk in hun communicatie, een goede site en niet opdringerig. Dat hun dienstverlening voor werkgevers gratis is, is extra handig voor ons.

"Heel duidelijk in hun communicatie, een goede site en niet opdringerig. Dat hun dienstverlening gratis is, is extra handig."

Myrjam Koomen Syngenta
Myrjam Koomen HSE-specialist Syntenga
Lees verder
Ik heb ze nu al twee keer ingeschakeld en zou ze zo weer inschakelen

"Ik heb ze nu al twee keer ingeschakeld en zou ze zo weer inschakelen. Dit scheelt uren voorwerk en leidt tot een selectie van kwalitatief goede partijen."

Niek Jaarsma
Niek Jaarsma HR business partner Stryker
Lees verder
Gratis voor opdrachtgevers, maar hoge professionaliteit

"Ik twijfelde eerst even: een gratis dienst, is de professionaliteit dan wel in orde? Maar die staat buiten kijf. Mocht ik ooit bij een ander bedrijf gaan werken, dan maak ik zeker weer gebruik van ze."

Rogier Werkhoven
Rogier Werkhoven Senior HR Business Partner Intertrust Group
Lees verder
HR Navigator ontzorgt en werkt effectief. Wat ze zeggen, dat doen ze ook

"HR Navigator maakt ook de afspraken om de offertes te bespreken, je hoeft alleen maar aan te geven wanneer je kan. Dat vond ik ook vrij luxe."

Inge van Vorst
Inge van Voorst Hoofd Verzuimsupport, HECTAS Facility Services
Lees verder
Eerst benaderde ik zelf arbodiensten, maar ik kreeg onvoldoende respons op onze criteria, zoals transparantie of resultaat. Toen kwam HR Navigator in beeld. Ze regelden gesprekken met drie geschikte arbodiensten. We hebben net de eerste evaluatie gehad, en we zijn nog steeds enthousiast.

"Ze regelden gesprekken met drie geschikte arbodiensten. We hebben net de eerste evaluatie gehad, en we zijn nog steeds enthousiast."

klantenreview Ed Voshol
Ed Voshol Arbocoördinator Samen Veilig Midden-Nederland
Lees verder
Wij zijn al heel ver met ons verzuimbeleid. HR Navigator kan goed met ons meedenken op dit niveau

"Wij zijn al heel ver met ons verzuimbeleid en staan zelfs in de top 3 van Vernet. HR Navigator kan goed met ons mee denken op dit niveau."

klantenreview Kitty van Balen
Kitty van Balen Frankeland
Lees verder
Het maakt je keuze echt een stuk gemakkelijker. Daarnaast komen alle aspecten aan bod waardoor je zelf niets vergeet.

"Het maakt je keuze echt een stuk gemakkelijker. Daarnaast komen alle aspecten aan bod waardoor je zelf niets vergeet."

Erna Stalknegt
Erna Stalknegt Corus Dental
Lees verder
Ze regelden een groot deel van de aanbesteding voor ons. Inmiddels is er al beweging in het verzuim!

"Ze regelden een groot deel van de aanbesteding voor ons. Inmiddels is er al beweging in het verzuim."

Carolien Vos
Carolien Vos Manager HR, I-SEC
Lees verder
Fijne tool om kennis te maken met andere partijen, die je in eerste instantie niet zelf zou hebben gevonden

"Ik heb nu kennis gemaakt partijen, die ik niet zelf zou hebben gevonden."

annagreet-haakma
Anja Haakma HR medewerker Rokgroep
Lees verder