Gratis voor opdrachtgevers, maar hoge professionaliteit

Al voordat ik hier kwam werken, maakte ons bedrijf gebruik van de diensten van HR Navigator. Toen we op zoek wilden naar een nieuwe arbodienstverlener, schakelden we als vanzelfsprekend HR Navigator in. Hun succes zit naar mijn idee in de combinatie van kennis van de markt, goede tooling en persoonlijk contact. Dat het kosteloos is voor werkgevers, verbaasde me positief. Ik twijfelde eerst even: een gratis dienst, is de professionaliteit dan wel in orde? Maar die staat buiten kijf. Mocht ik ooit bij een ander bedrijf gaan werken in een HR-functie, dan maak ik zeker weer gebruik van HR Navigator om een nieuwe arbodienst te selecteren.

Rogier Werkhoven
Rogier Werkhoven Senior HR Business Partner Intertrust Group

Meer uitgebreide reviews

Gelukkig, ze bestaan nog. Bedrijven die je goed te woord staan en je van een hoop informatie voorzien. Zomaar voor niets!

"Gelukkig, ze bestaan nog. Bedrijven die je goed te woord staan en je van een hoop informatie voorzien. Zomaar voor niets! "

Irene Elzerman
Irene Elzerman Financieel beheer Topcleaning
Lees verder
Wat ons echt vooruit hielp: ze stelden de juiste vragen

"We wilden dat alle verschillende product lines binnen ons bedrijf met dezelfde arbodienst gingen werken. Dat heeft HR Navigator goed gedaan door een grote gemene deler te vinden."

Eva van Overbeek
Eva van Overbeek Senior inkoper Transdev
Lees verder
De adviseur van HR Navigator kwam niet alleen met drie namen van geschikte arbodiensten. Hij gaf ook een samenvatting en waar de onderlinge verschillen in zaten. Dat was meer dan ik vooraf had verwacht.

"De adviseur van HR Navigator kwam niet alleen met drie namen van geschikte arbodiensten. Hij gaf ook een samenvatting en waar de onderlinge verschillen in zaten. Dat was meer dan ik vooraf had verwacht."

Erik van den Berg
Erik van de Berg HR adviseur PGVZ
Lees verder
Ik kon de adviseur altijd bellen met vragen, hij nam alle tijd en had verstand van zaken.

Ik kon de adviseur altijd bellen met vragen, hij nam...

klantenreview Kitty van Balen
Kitty van Balen Frankeland
Lees verder
Eerst wilden we zelf arbodiensten uitnodigen, maar de expertise van HR Navigator maakt ons veel slagvaardiger en bespaarde ons een hoop tijd.

"Eerst wilden we zelf arbodiensten uitnodigen, maar de expertise van HR Navigator maakt ons veel slagvaardiger en bespaarde ons een hoop tijd."

Default
Henk Arends HR Adviseur Bartiméus
Lees verder
De niet lullen-maar-poetsen-mentaliteit vind ik prettig

"De niet lullen-maar-poetsen-mentaliteit vind ik prettig. Ik heb HR Navigator al twee keer aanbevolen aan anderen die ook op zoek waren."

Jacqueline Hiemstra Miep
Lees verder
Alle projectleden staan unaniem achter de keuze van onze nieuwe arbodienstverlener. We hebben echt het gevoel dat het nu gaat veranderen.

"Alle projectleden staan nu unaniem achter de keuze van onze nieuwe arbodienstverlener. We hebben echt het gevoel dat het nu gaat veranderen."

Wendy van reek
Wendy van Reek Projectleider arbodienstverlening Horizon College
Lees verder
Fijn. Neemt uitgebreid de tijd om je situatie te snappen en je te adviseren

"Fijn. Neemt uitgebreid de tijd om je situatie te snappen en je te adviseren."

Joep Roovers
Joep Roovers HRM adviseur GGD Zeeland
Lees verder
Kosteloze dienstverlening aan werkgevers? Daar zal wel iets aan vastzitten, dacht ik nog. Maar het is dus echt gratis. Binnen een paar weken hadden we offertes liggen van drie aanbieders.

Kosteloze dienstverlening aan werkgevers? Daar zal wel iets aan vastzitten,...

Myrjam Koomen Syngenta
Myrjam Koomen HSE-specialist Syntenga
Lees verder