De niet lullen-maar-poetsen-mentaliteit vind ik prettig

“Onze hoofdvestiging zit in Zierikzee, we waren net uitgebreid naar een regio waar we nog geen arbodienst hadden. Google is mijn beste vriend, zeg ik altijd, en die bracht me ditmaal op het spoor van HR Navigator. Handig, een partij die voor mij het zoekwerk doet, dacht ik. Na het versturen van het contactformulier op hun site werd ik gebeld door een van hun adviseurs. Die bleek zelf op vakantie te zijn op dat moment. Dat vond ik goede service, zelf neem ik echt niet op tijdens mijn vakantie, haha.

“De ‘niet lullen maar poetsen’-mentaliteit van HR Navigator vind ik prettig.”

Intussen zijn we aan de slag gegaan met een van de drie partijen die ze hadden voorgesteld. Tot nu toe zijn de resultaten goed. De ‘niet lullen maar poetsen’-mentaliteit van HR Navigator vind ik prettig, ze reageren snel en enthousiast. Ik heb HR Navigator al twee keer aanbevolen aan anderen die ook op zoek waren.”

Jacqueline Hiemstra Miep

Meer uitgebreide reviews

Waardevolle inzichten

"Onze adviseur Marco gaf hele waardevolle inzichten en zorgde voor richting in onze zoektocht naar een HR systeem. Dank daarvoor."

Sandra van de Veen
Sandra van de Veen HR Manager Hanex Hospitality Group
Lees verder
We hebben nu een veel bredere kijk op arbo en verzuim

"Met zijn expertise inspireerde de adviseur van HR Navigator ons tot een andere aanpak van verzuim, waar we heel tevreden over zijn."

Corine Nieuwschepen
Corine Nieuwschepen HR Adviseur SKVR
Lees verder
Je wordt gedwongen om goed na te denken over wat je belangrijk vindt en waar je naar op zoek bent.

"Je wordt gedwongen om goed na te denken over wat je belangrijk vindt en waar je naar op zoek bent. Erg waardevol om HR Navigator in te schakelen."

Tessa Janssen
Tessa Janssen HR-adviseur Eindhoven Airport
Lees verder
HR Navigator ontzorgt en werkt effectief. Wat ze zeggen, dat doen ze ook

"HR Navigator maakt ook de afspraken om de offertes te bespreken, je hoeft alleen maar aan te geven wanneer je kan. Dat vond ik ook vrij luxe."

Inge van Vorst
Inge van Voorst Hoofd Verzuimsupport, HECTAS Facility Services
Lees verder
Het maakt je keuze echt een stuk gemakkelijker. Daarnaast komen alle aspecten aan bod waardoor je zelf niets vergeet.

"Het maakt je keuze echt een stuk gemakkelijker. Daarnaast komen alle aspecten aan bod waardoor je zelf niets vergeet."

Erna Stalknegt
Erna Stalknegt Corus Dental
Lees verder
Ze komen niet alleen met 3 geschikte arbodiensten, maar vertellen ook wat de onderlinge verschillen zijn. Eerlijk gezegd was dat meer dan ik vooraf had verwacht.

"De adviseur benadrukte dat we tot niets verplicht waren. We bleven tijdens het traject 100% vrijheid houden, dat was een prettige gedachte."

Erik van den Berg
Erik van de Berg HR adviseur PGVZ
Lees verder
Fijn. Neemt uitgebreid de tijd om je situatie te snappen en je te adviseren

"Fijn. Neemt uitgebreid de tijd om je situatie te snappen en je te adviseren."

Joep Roovers
Joep Roovers HRM adviseur GGD Zeeland
Lees verder
Eerst wilden we zelf arbodiensten uitnodigen, maar de expertise van HR Navigator maakt ons veel slagvaardiger en bespaarde ons een hoop tijd.

"Eerst wilden we zelf arbodiensten uitnodigen, maar de expertise van HR Navigator maakt ons veel slagvaardiger en bespaarde ons een hoop tijd."

Default
Henk Arends HR Adviseur Bartiméus
Lees verder
Fijne tool om kennis te maken met andere partijen, die je in eerste instantie niet zelf zou hebben gevonden

"Ik heb nu kennis gemaakt partijen, die ik niet zelf zou hebben gevonden."

annagreet-haakma
Anja Haakma HR medewerker Rokgroep
Lees verder