Ik was huiverig om over te stappen vanwege het gedoe. Tot ik begreep dat ik een groot deel van de aanbesteding bij HR Navigator kon neerleggen. Het voortraject liep daarna ineens heel soepel.

Ik was huiverig om over te stappen vanwege het gedoe. Tot ik begreep dat ik een groot deel van de aanbesteding bij HR Navigator kon neerleggen. Het voortraject liep daarna ineens heel soepel.

Carolien Vos
Carolien Vos Manager HR, I-SEC

Meer uitgebreide reviews

Gratis voor opdrachtgevers, maar hoge professionaliteit

"Ik twijfelde eerst even: een gratis dienst, is de professionaliteit dan wel in orde? Maar die staat buiten kijf. Mocht ik ooit bij een ander bedrijf gaan werken, dan maak ik zeker weer gebruik van ze."

Rogier Werkhoven
Rogier Werkhoven Senior HR Business Partner Intertrust Group
Lees verder
Heel duidelijk in hun communicatie, een goede site en niet opdringerig. Dat hun dienstverlening voor werkgevers gratis is, is extra handig voor ons.

"Heel duidelijk in hun communicatie, een goede site en niet opdringerig. Dat hun dienstverlening gratis is, is extra handig."

Myrjam Koomen Syngenta
Myrjam Koomen HSE-specialist Syntenga
Lees verder
Een aanrader voor iedereen die professioneel advies zoekt bij de keuze van een arbodienst. En nog gratis ook.

"Een aanrader voor iedereen die professioneel advies zoekt bij de keuze van een arbodienst. En nog gratis ook."

Wim Brandes
Wim Brandes HR manager WVO Zorg
Lees verder
Snel geholpen, goede tips voor de gesprekken en een duidelijk overzicht van arbo aanbieders

"Snel geholpen, goede tips voor de gesprekken, en een duidelijk overzicht van arbo aanbieders."

Hania Khan
Hania Khan HR Generalist Dedalus Healthcare
Lees verder
Fijn. Neemt uitgebreid de tijd om je situatie te snappen en je te adviseren

"Fijn. Neemt uitgebreid de tijd om je situatie te snappen en je te adviseren."

Joep Roovers
Joep Roovers HRM adviseur GGD Zeeland
Lees verder
HR Navigator selecteerde supersnel drie interessante aanbieders voor ons

"Na het invullen van hun gedegen online vragenlijst ging het heel snel. Nog dezelfde dag waren de intakes geregeld met drie geselecteerde aanbieders."

Rene van Wijk
René van Wijk HR Manager Eurocept
Lees verder
De niet lullen-maar-poetsen-mentaliteit vind ik prettig

"De niet lullen-maar-poetsen-mentaliteit vind ik prettig. Ik heb HR Navigator al twee keer aanbevolen aan anderen die ook op zoek waren."

Jacqueline Hiemstra Miep
Lees verder
Het maakt je keuze echt een stuk gemakkelijker. Daarnaast komen alle aspecten aan bod waardoor je zelf niets vergeet.

"Het maakt je keuze echt een stuk gemakkelijker. Daarnaast komen alle aspecten aan bod waardoor je zelf niets vergeet."

Erna Stalknegt
Erna Stalknegt Corus Dental
Lees verder
Zonder HR Navigator zou ik veel meer tijd kwijt zijn aan het selecteren van een nieuwe arbodienst

"Zonder HR Navigator zou ik veel meer tijd kwijt zijn aan het selecteren van een nieuwe arbodienst."

Monique Hutten
Monique Hutten Head of HR Global Reporting Initiative
Lees verder