Het maakt je keuze echt een stuk gemakkelijker. Daarnaast komen alle aspecten aan bod waardoor je zelf niets vergeet.

Het maakt je keuze echt een stuk gemakkelijker. Daarnaast komen alle aspecten aan bod waardoor je zelf niets vergeet.

Erna Stalknegt
Erna Stalknegt Corus Dental

Meer uitgebreide reviews

Fijn. Neemt uitgebreid de tijd om je situatie te snappen en je te adviseren

"Fijn. Neemt uitgebreid de tijd om je situatie te snappen en je te adviseren."

Joep Roovers
Joep Roovers HRM adviseur GGD Zeeland
Lees verder
Volledige ontzorging, hele goede dienstverlening

"Volledige ontzorging, hele goede dienstverlening."

Annemiek van der Meijden
Annemiek van der Meijden HR Adviseur New Retail Company
Lees verder
Wat ons echt vooruit hielp: ze stelden de juiste vragen

"We wilden dat alle verschillende product lines binnen ons bedrijf met dezelfde arbodienst gingen werken. Dat heeft HR Navigator goed gedaan door een grote gemene deler te vinden."

Eva van Overbeek
Eva van Overbeek Senior inkoper Transdev
Lees verder
Ervaren, enthousiaste en betrokken club! Fijn contact, goede afstemming voor selectie en duidelijke terugkoppeling

"Ervaren, enthousiaste en betrokken club! Fijn contact, goede afstemming en duidelijke terugkoppeling."

Stephanie Ham-Troost
Stephanie Ham-Troost HR-adviseur Zorggroep De Vechtstreek
Lees verder
Kosteloze dienstverlening aan werkgevers? Daar zal wel iets aan vastzitten, dacht ik nog. Maar het is dus echt gratis. Binnen een paar weken hadden we offertes liggen van drie aanbieders.

Kosteloze dienstverlening aan werkgevers? Daar zal wel iets aan vastzitten,...

Myrjam Koomen Syngenta
Myrjam Koomen HSE-specialist Syntenga
Lees verder
Zonder HR Navigator zou ik veel meer tijd kwijt zijn aan het selecteren van een nieuwe arbodienst

"Zonder HR Navigator zou ik veel meer tijd kwijt zijn aan het selecteren van een nieuwe arbodienst."

Monique Hutten
Monique Hutten Head of HR Global Reporting Initiative
Lees verder
Ze regelden een groot deel van de aanbesteding voor ons. Inmiddels is er al beweging in het verzuim!

"Ze regelden een groot deel van de aanbesteding voor ons. Inmiddels is er al beweging in het verzuim."

Carolien Vos
Carolien Vos Manager HR, I-SEC
Lees verder
Gratis voor opdrachtgevers, maar hoge professionaliteit

"Ik twijfelde eerst even: een gratis dienst, is de professionaliteit dan wel in orde? Maar die staat buiten kijf. Mocht ik ooit bij een ander bedrijf gaan werken, dan maak ik zeker weer gebruik van ze."

Rogier Werkhoven
Rogier Werkhoven Senior HR Business Partner Intertrust Group
Lees verder
Ik heb ze nu al twee keer ingeschakeld en zou ze zo weer inschakelen

"Ik heb ze nu al twee keer ingeschakeld en zou ze zo weer inschakelen. Dit scheelt uren voorwerk en leidt tot een selectie van kwalitatief goede partijen."

Niek Jaarsma
Niek Jaarsma HR business partner Stryker
Lees verder