Dankzij HR Navigator vonden we op een objectieve manier een nieuwe arbodienst

Wij wilden echt op een objectieve manier een arbodienst kiezen. Daarom zijn we in zee gegaan met HR Navigator. Ze waren proactief, betrokken en dachten mee. Ook na het invullen van de vragenlijst hebben we meerdere malen gebeld om nadere informatie uit te wisselen. Ze zijn absoluut zorgvuldig in hun werk en dat is prettig. HR Navigator is makkelijk bereikbaar, via de chat, mail of telefoon. Ze houden zich aan de afspraak. En het heeft zeker wat opgeleverd: we hebben een nieuwe arbodienst gevonden.

Default
Ellen Bonouvrie Personeelsadviseur, Klimmendaal revalidatiespecialisten

Meer uitgebreide reviews

Fijne tool om kennis te maken met andere partijen, die je in eerste instantie niet zelf zou hebben gevonden

"Ik heb nu kennis gemaakt partijen, die ik niet zelf zou hebben gevonden."

annagreet-haakma
Anja Haakma HR medewerker Rokgroep
Lees verder
Heel duidelijk in hun communicatie, een goede site en niet opdringerig. Dat hun dienstverlening voor werkgevers gratis is, is extra handig voor ons.

"Heel duidelijk in hun communicatie, een goede site en niet opdringerig. Dat hun dienstverlening gratis is, is extra handig."

Myrjam Koomen Syngenta
Myrjam Koomen HSE-specialist Syntenga
Lees verder
Fijn. Neemt uitgebreid de tijd om je situatie te snappen en je te adviseren

"Fijn. Neemt uitgebreid de tijd om je situatie te snappen en je te adviseren."

Joep Roovers
Joep Roovers HRM adviseur GGD Zeeland
Lees verder
De adviseur van HR Navigator kwam niet alleen met drie namen van geschikte arbodiensten. Hij gaf ook een samenvatting en waar de onderlinge verschillen in zaten. Dat was meer dan ik vooraf had verwacht.

"De adviseur van HR Navigator kwam niet alleen met drie namen van geschikte arbodiensten. Hij gaf ook een samenvatting en waar de onderlinge verschillen in zaten. Dat was meer dan ik vooraf had verwacht."

Erik van den Berg
Erik van de Berg HR adviseur PGVZ
Lees verder
Gratis voor opdrachtgevers, maar hoge professionaliteit

"Ik twijfelde eerst even: een gratis dienst, is de professionaliteit dan wel in orde? Maar die staat buiten kijf. Mocht ik ooit bij een ander bedrijf gaan werken, dan maak ik zeker weer gebruik van ze."

Rogier Werkhoven
Rogier Werkhoven Senior HR Business Partner Intertrust Group
Lees verder
Wij zijn al heel ver met ons verzuimbeleid. HR Navigator kan goed met ons meedenken op dit niveau

"Wij zijn al heel ver met ons verzuimbeleid en staan zelfs in de top 3 van Vernet. HR Navigator kan goed met ons mee denken op dit niveau."

klantenreview Kitty van Balen
Kitty van Balen Frankeland
Lees verder
Een aanrader voor iedereen die professioneel advies zoekt bij de keuze van een arbodienst. En nog gratis ook.

"Een aanrader voor iedereen die professioneel advies zoekt bij de keuze van een arbodienst. En nog gratis ook."

Wim Brandes
Wim Brandes HR manager WVO Zorg
Lees verder
We hebben nu een veel bredere kijk op arbo en verzuim

"Met zijn expertise inspireerde de adviseur van HR Navigator ons tot een andere aanpak van verzuim, waar we heel tevreden over zijn."

Corine Nieuwschepen
Corine Nieuwschepen HR Adviseur SKVR
Lees verder
Eerst benaderde ik zelf arbodiensten, maar ik kreeg onvoldoende respons op onze criteria, zoals transparantie of resultaat. Toen kwam HR Navigator in beeld. Ze regelden gesprekken met drie geschikte arbodiensten. We hebben net de eerste evaluatie gehad, en we zijn nog steeds enthousiast.

"Ze regelden gesprekken met drie geschikte arbodiensten. We hebben net de eerste evaluatie gehad, en we zijn nog steeds enthousiast."

klantenreview Ed Voshol
Ed Voshol Arbocoördinator Samen Veilig Midden-Nederland
Lees verder