Spring naar content

Nieuwe inzichten over arbo

Nieuwe inzichten over arboIk had behoefte aan meer kennis op het gebied van Arbo en ik wilde weten welke besliscriteria er zijn voor de keuze van een nieuwe arbopartner. Als we niets zouden doen liepen de kosten naar verwachting op en werden de uitzendkrachten niet goed begeleid.

Ik vond het een prima workshop met nieuwe inzichten. Ik waardeer de betrokken manier van adviseren. Open en onafhankelijk.

 

Walter Lassche – Perflexxion

Reserveer nu jouw plek!

Marco de Zeeuw, partner van HR Navigator en Mirco Bovo, adviseur arbodienstverlening & preventie, praten je tijdens deze workshop bij over wat de markt te bieden heeft op het gebied van arbo en preventie. Je gaat naar huis met een concrete lijst tips en trucs om de arbodienst te vinden die bij je past.

Aanmelden | Workshop Inkoop Arbodienstverlening en Preventie

"*" geeft vereiste velden aan

De workshop start om 13.30 uur. Na afloop (circa 15:15) is er nog gelegenheid om extra vragen te stellen.

Deze workshop is geschikt voor bedrijven met meer dan 100 medewerkers.

Let op: de workshop is gratis, maar er geldt wel een no-show vergoeding!
Naam*
We bellen je vooraf met wat vragen zodat je goed voorbereid bent.
Geef de datum van je voorkeur op.
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
HR Experts Marco en Mirco

Elke week de gratis beste HR-tips?

Elke dag 11.000 HR professionals blij maken. Dat is waar HR Navigator voor staat. We willen jou inspireren en helpen om je werk als HR professional  slimmer en beter te doen.

60 powertips die elke HR-professional moet kennen

Meld je aan voor de dagelijkse powertip

Powertips

Alles wat je moet weten over het selecteren van een arbodienst

Ontvang de gratis inkoopgids arbodienstverlening

arbodienst inkoopgids