Voor elke HR-professional die met arbo te maken krijgt

We hadden weinig contact met onze arbodienst en waren ontevreden. Het verzuim was ook hoger dan nodig. We hadden weinig grip en waren puur reactief. Als ik niet in actie kwam, kabbelde dat voort en waren er onnodig hoge kosten. En daarom gingen we op zoek naar een nieuwe partij.

Voor mij was een echte eyeopener dat je zelf ook invloed hebt op hoe actief en serieus de arbodienstverlener met jou omgaat.

Twee dagen na de vraag of ik op zoek wilde gaan naar een andere arbodienstverlener, ontving ik de mail over de workshop, goede timing dus… Omdat ik weinig ervaring heb met arbo, leek me dit geen slechte tijdsinvestering en heb gewoon gelijk geboekt.

De workshop heeft een leuke interactieve setting, met voldoende ruimte voor vragen of om je eigen cases voor te leggen.

Voor mij was een echte eyeopener dat je zelf ook invloed hebt op hoe actief en serieus de arbodienstverlener met jou omgaat. Actie = reactie zullen we maar zeggen…

Daarom denk ik dat onze arbodienstverlener ook niet goed presteert, deels door hen zelf maar deels ook omdat wij niet proactief zijn naar hen. De workshop is geschikt voor elke HR-professional die met een arbodienstverlener te maken krijgt. Ik vond Marco een erg enthousiasmerende spreker, wat de workshop leuk maakt.

Suzanna Strampraat Meeder

Meer uitgebreide reviews

Er was genoeg ruimte voor interactie

"Er zat een lekker tempo in de workshop en er was genoeg ruimte voor interactie. De grootste eye-openers is dat we eerst onze verwachtingen scherp moeten hebben."

Jolanda van Alphen
Jolanda van Alphen Technolution
Lees verder
Er zijn andere oplossingen voor tekort bedrijfsartsen

"Ik ben inkoper en wilde meer inhoudelijke kennis opbouwen om goede offerte aanvraag te kunnen doen. Grootste Eye-opener is toch dat dat er andere oplossingen zijn om tekort bedrijfsartsen op te lossen. Workshop is erg geschikt voor collega inkopers met weinig arbo inkoopervaring. Geeft een goed beeld van de markt en inhoudelijke aandachtspunten."

Lieke Emonts
Lieke Emonts KSS
Lees verder
Geen verkooppraatje, maar concrete handvatten

"Door de slechte opvolging van de huidige arbodienstverlener zochten we naar een nieuwe arbodienst die wel aansluit op onze behoefte. We hebben een laag verzuim maar door die slechte opvolging en begeleiding konden medewerkers toch langdurig uitvallen."

Geen verkooppraatje, maar concrete handvatten
Mascha Peters Qserve group
Lees verder
Erg geschikt als je met je aanbesteding gaat beginnen

"Ik heb de website al een aantal maanden geleden ontdekt. Onlangs heb ik ook de inkoopgids bestudeerd om zaken hieruit mee te nemen in de aanbesteding. Uit de workshop kan ik toch echt nog input uithalen voor de te maken afspraken/het contract. Er was veel informatie die ik nog niet kende. Ik denk nog veel meer te weten komen als Marco belt. Energieke presentatie! Erg geschikt als je nog met aanbesteding gaat beginnen."

Default
Nicole van Pol Servicecentrum MER
Lees verder
Ik heb de workshop al aanbevolen aan oud-collega’s

"Leuke actieve workshop. Ruimte voor visie, vragen en delen van elkaars mening deling. De inhoud van de workshop was echt objectief."

Debbie den Oudsten BCC
Lees verder
Lekker interactief met kleine groep

"De workshop is interessant als je net als ik op zoek bent. Leuk dat het zo interactief is met een kleine groep om gericht het onderwerp mee te bespreken. De eyeopener was dat iedereen eigenlijk enigszins ontevreden is over hun huidige dienstverlener. Dank jullie wel!!"

Babke Schepers
Babke Schepers Trifork
Lees verder
Ik weet nu dat ik eerst naar mijn eigen organisatie moet kijken

"We zijn een scale-up en bezig met het kiezen van een goede arbodienst. Ik had zelf al onderzoek gedaan, maar me toch ingeschreven voor deze workshop. En dat was slim, want ik kwam erachter dat er niet 1 duidelijk beste keuze is, maar dat het belangrijk is eerst te kijken naar je eigen organisatie. Daarna kun je beter kiezen wat er het beste past bij het bedrijf. Bedankt voor de fijne presentatie!"

Jeleesa Goodett
Jeleesa Goodett Virtua Gym
Lees verder
Ik kreeg er energie van!

"Ik zou de workshop aanbevelen aan andere organisaties die ook hun verzuim organisatie opnieuw onder de loep willen nemen. Ik kreeg er energie van, ook door de leuke manier van vertellen!"

Default
Marc Dieleman Forensische Zorgspecialisten
Lees verder
Leuke interactieve setting

"Ik was op zoek naar meer achtergrondinformatie over aanbesteding van arbodiensten. Het is de eerste keer dat ik dat moet regelen. Was een leuke interactieve setting die jullie hebben gecreëerd, waarin alle onderdelen de revue zijn gepasseerd."

Har Tegelaers
Har Tegelaers GGD Zeeland
Lees verder