Leuke interactieve setting
Ik was op zoek naar meer achtergrondinformatie over aanbesteding van arbodiensten. Het is de eerste keer dat ik dat moet regelen. Was een leuke interactieve setting die jullie hebben gecreëerd, waarin alle onderdelen de revue zijn gepasseerd.
Meer uitgebreide reviews
"Ik vond de workshop zeer goed. Ik heb veel geleerd van HR Navigator, waar ik allemaal op moet letten bij het kiezen van een arbodienst, maar zeker ook van andere deelnemers."
"Door de slechte opvolging van de huidige arbodienstverlener zochten we naar een nieuwe arbodienst die wel aansluit op onze behoefte. We hebben een laag verzuim maar door die slechte opvolging en begeleiding konden medewerkers toch langdurig uitvallen."
"Tijdens de workshop heb ik veel kennis opgedaan en ben nu tot in de puntjes voorbereid op de selectiegesprekken met arbodienstverleners. En ik kwam erachter dat we preventief goed bezig zijn."
"De workshop is interessant als je net als ik op zoek bent. Leuk dat het zo interactief is met een kleine groep om gericht het onderwerp mee te bespreken. De eyeopener was dat iedereen eigenlijk enigszins ontevreden is over hun huidige dienstverlener. Dank jullie wel!!"
"Leuke actieve workshop. Ruimte voor visie, vragen en delen van elkaars mening deling. De inhoud van de workshop was echt objectief."
"Wij waren ontevreden over onze huidige arbodienst op dus op zoek naar een nieuwe arbodienst en naar tips. Omdat ik al wat verder in het proces was, kwamen mijn punten pas laat aan de orde, dat was jammer, maar het korte telefoongesprek na de workshop was wel heel zinvol. Daarbij werd ook niet kort ingezoomd op het verzuim binnen onze organisatie. Als je nog in de oriëntatiefase zit, dan is dit een zinvolle workshop."
"Er zat een lekker tempo in de workshop en er was genoeg ruimte voor interactie. De grootste eye-openers is dat we eerst onze verwachtingen scherp moeten hebben."
"Als je nog weinig weet over arbodienstverlening, of te weinig kennis hebt van de markt of trends, volg dan deze workshop. Het is toegankelijk en zinvol ook voor niet (hr) collega’s, zoals bijvoorbeeld inkoop collega's."
"Ik was op zoek naar tools waar ik rekening mee moest houden bij het afsluiten van een contract met een arbodienst."