Ik heb ze nu al twee keer ingeschakeld en zou ze zo weer inschakelen

Tijdens een meeting googlede ik even snel op ‘nieuwe arbodienst’ en HR Navigator stond vrijwel bovenaan in de hits. Handig, dacht ik, dan gebeurt de voorselectie door een partij die kijk op de zaak heeft. Uiteindelijk hebben alle drie aanbieders die HR Navigator had geselecteerd een presentatie bij ons gehouden. Alle drie partijen voldeden aan onze eisen, met elk een wat andere insteek. We kwamen hierdoor niet gelijk tot een keuze.

“De adviseur van HR Navigator is deskundig, voortvarend en heeft een goed empathisch vermogen voor ons als opdrachtgever.”

Op zoek naar de beste ‘klik’

“Daarom organiseerden we nog een tweede ronde. Daarin vroegen we aan de casemanager van de aanbieders om zijn aanpak uit te leggen aan een paar van onze Engelstalige managers. Zo konden we zien hoe ze zich konden redden in het Engels, de voertaal binnen ons bedrijf. Na die ronde konden we uiteindelijk een keuze maken voor de partij waarmee we de beste ‘klik’ hadden.

Voorselectie scheelt uren werk

De adviseur van HR Navigator is deskundig, voortvarend en heeft een goed empathisch vermogen voor ons als opdrachtgever. Ik raad elke HR-afdeling die op zoek is naar een (nieuwe) arbodienst aan om een voorselectie te laten maken via HR Navigator. Dit scheelt veel uren voorwerk en leidt uiteindelijk tot een selectie van kwalitatief goede partijen. Ik zou ze zo weer inschakelen, mocht het nodig zijn.

Niek Jaarsma
Niek Jaarsma HR business partner Stryker

Meer uitgebreide reviews

Je wordt gedwongen om goed na te denken over wat je belangrijk vindt en waar je naar op zoek bent.

"Je wordt gedwongen om goed na te denken over wat je belangrijk vindt en waar je naar op zoek bent. Erg waardevol om HR Navigator in te schakelen."

Tessa Janssen
Tessa Janssen HR-adviseur Eindhoven Airport
Lees verder
Fijne tool om kennis te maken met andere partijen, die je in eerste instantie niet zelf zou hebben gevonden

"Ik heb nu kennis gemaakt partijen, die ik niet zelf zou hebben gevonden."

annagreet-haakma
Anja Haakma HR medewerker Rokgroep
Lees verder
Eerst benaderde ik zelf arbodiensten, maar ik kreeg onvoldoende respons op onze criteria, zoals transparantie of resultaat. Toen kwam HR Navigator in beeld. Ze regelden gesprekken met drie geschikte arbodiensten. We hebben net de eerste evaluatie gehad, en we zijn nog steeds enthousiast.

"Ze regelden gesprekken met drie geschikte arbodiensten. We hebben net de eerste evaluatie gehad, en we zijn nog steeds enthousiast."

klantenreview Ed Voshol
Ed Voshol Arbocoördinator Samen Veilig Midden-Nederland
Lees verder
HR Navigator ontzorgt en werkt effectief. Wat ze zeggen, dat doen ze ook

"HR Navigator maakt ook de afspraken om de offertes te bespreken, je hoeft alleen maar aan te geven wanneer je kan. Dat vond ik ook vrij luxe."

Inge van Vorst
Inge van Voorst Hoofd Verzuimsupport, HECTAS Facility Services
Lees verder
Heel duidelijk in hun communicatie, een goede site en niet opdringerig. Dat hun dienstverlening voor werkgevers gratis is, is extra handig voor ons.

"Heel duidelijk in hun communicatie, een goede site en niet opdringerig. Dat hun dienstverlening gratis is, is extra handig."

Myrjam Koomen Syngenta
Myrjam Koomen HSE-specialist Syntenga
Lees verder
Ik hoorde meteen dat de adviseur wist waar hij het over had

"Eerst ging ik zelf op zoek naar een nieuwe arbodienst, maar het verschil was bijna niet te zien tussen de vele aanbieders. Bij het eerste contact hoorde ik meteen dat onze adviseur Marco wist waar hij het over had."

Nassira Chouiar, HR-specialist
Nassira Chouiar HR-specialist BCD Travel
Lees verder
Ze werken vlot en hebben oprechte belangstelling voor jou als klant

"Door hun marktkennis zijn ze een uitstekende partner in het selectieproces. Ze werken vlot en hebben oprechte belangstelling voor jou als klant."

Default
Anneke du Pree-van der Slik Directeur P&O Antes
Lees verder
We hebben nu een arbodienst die onze visie deelt maar ook kritisch is. Precies wat we zochten. We zijn nog steeds enthousiast

"We hebben nu een arbodienst die onze visie deelt maar ook kritisch is. Precies wat we zochten. We zijn nog steeds enthousiast."

klantenreview Ed Voshol
Ed Voshol Arbocoördinator Samen Veilig Midden-Nederland
Lees verder
Wij zijn al heel ver met ons verzuimbeleid. HR Navigator kan goed met ons meedenken op dit niveau

"Wij zijn al heel ver met ons verzuimbeleid en staan zelfs in de top 3 van Vernet. HR Navigator kan goed met ons mee denken op dit niveau."

klantenreview Kitty van Balen
Kitty van Balen Frankeland
Lees verder