Een paar echte eyeopeners
Ik had al een paar arbodiensten uitgenodigd voor presentaties. Toen zag ik de workshop. Ik was op zoek naar tools waar ik rekening mee moest houden bij het afsluiten van een contract met een arbodienst.
Er zaten een paar echte eyeopeners in de workshop. Door bijvoorbeeld de arbodienst als business partner te zien. En om jullie in het traject te betrekken zodat je een aantal arbodiensten als keuze mee krijgt. Erg interessant ook om de ervaring te horen hoe collega’s van andere organisaties het aanpakken.
De gastheer Marco is erg enthousiast, er is veel kennis en een groot netwerk. En jullie inspireren met de nieuwsbrieven.
Susan van Benten – Langeland Ziekenhuis
Reserveer nu jouw plek!
Marco de Zeeuw, partner van HR Navigator en Mirco Bovo, adviseur arbodienstverlening & preventie, praten je tijdens deze workshop bij over wat de markt te bieden heeft op het gebied van arbo en preventie. Je gaat naar huis met een concrete lijst tips en trucs om de arbodienst te vinden die bij je past.