Ik ben heel anders naar mijn verzuim gaan kijken

Ik was niet meer tevreden met onze arbodienst en had het contract met hen dan ook al pro-forma opgezegd.

Ik wilde graag duidelijk krijgen wat arbodiensten te bieden hebben, maar ook uitvinden waar in onze situatie de focus op moet liggen. En ik wilde een nieuwe teleurstelling voorkomen.

Ik was zelf al op internet op zoek gegaan naar een arbodienst, maar zag eigenlijk al snel door de bomen het bos niet meer. Sommige dingen lijken heel mooi, maar hoe alles in de praktijk werkt kun je niet toetsen.

“Ik heb me nooit gerealiseerd dat er zoveel verschil kan zitten in de aanpak die de verschillende arbodiensten bieden.”

Ik was heel blij dat ik tijdens mijn Google zoektocht naar arbodiensten, al snel bij jullie uitkwam. Ik heb de inkoopgids aangevraagd, maar werd ook heel enthousiast over de workshop. Ik twijfelde om mee te doen omdat wij (nog) niet meer dan 100 medewerkers in dienst hebben. Ik heb uiteindelijk telefonisch contact met jullie opgenomen, waarbij gelijk werd aangegeven dat het geen probleem was om me in te schrijven. En ja, toen was ik wel om!

De workshop is goed bevallen. Al heel snel kwam ik tot de conclusie dat ik er niet verkeerd aan heb gedaan om op zoek te gaan naar een andere arbodienst. Ik heb me nooit gerealiseerd dat er zoveel verschil kan zitten in de aanpak die de verschillende arbodiensten bieden. Een hele grote eyeopener was dat het korte verzuim bij ons wel echt het grootste probleem is en niet het langdurige verzuim.

Ik zou de workshop aan iedereen aanbevelen die beter beslagen ten ijs wil komen in arboland. Je hoeft nog niet eens actief op zoek te zijn naar een andere arbodienst, want gewoon het inzicht krijgen in welke mogelijkheden er zijn is al heel waardevol.

Ik vond de kleinschalige opzet van de workshop met een kleine groep heel fijn. Het gaf de gelegenheid om gerichte vragen te kunnen stellen en ook de ervaring die andere kandidaten deelden was zeer waardevol.

Ik ben heel anders naar mijn verzuim gaan kijken
Elise Breur Composites

Meer uitgebreide reviews

Tot in de puntjes voorbereid op gesprekken met arbodiensten

"Tijdens de workshop heb ik veel kennis opgedaan en ben nu tot in de puntjes voorbereid op de selectiegesprekken met arbodienstverleners. En ik kwam erachter dat we preventief goed bezig zijn."

Naomi den Ouden Rescop
Lees verder
Leuke interactieve setting

"Ik was op zoek naar meer achtergrondinformatie over aanbesteding van arbodiensten. Het is de eerste keer dat ik dat moet regelen. Was een leuke interactieve setting die jullie hebben gecreëerd, waarin alle onderdelen de revue zijn gepasseerd."

Har Tegelaers
Har Tegelaers GGD Zeeland
Lees verder
Geen verkooppraatje, maar concrete handvatten

"Door de slechte opvolging van de huidige arbodienstverlener zochten we naar een nieuwe arbodienst die wel aansluit op onze behoefte. We hebben een laag verzuim maar door die slechte opvolging en begeleiding konden medewerkers toch langdurig uitvallen."

Geen verkooppraatje, maar concrete handvatten
Mascha Peters Qserve group
Lees verder
Duidelijk, luchtig en kennis van arbo

"We waren op zoek naar een nieuwe arbodienst i.v.m. ontevredenheid over huidige arbodienst. Dat traject hebben we samen met HR Navigator doorlopen en dat is goed bevallen. Voornamelijk de aanpak tot het komen tot een nieuwe arbodienst. Echte eye-opener: aanbesteden heeft geen zin. Duidelijke en luchtige workshop. Kennis van zaken, niet te formeel."

Kees Stavenuiter
Kees Stavenuiter Elan Wonen
Lees verder
Nieuwe inzichten over arbo

"Ik had behoefte aan meer kennis op gebied van Arbo. Ik vond het een prima workshop met nieuwe inzichten. Ik waardeer de betrokken manier van adviseren. Open en onafhankelijk."

Walter Lassche Perflexxion
Lees verder
Ook zinvol als je inkoper bent

"Als je nog weinig weet over arbodienstverlening, of te weinig kennis hebt van de markt of trends, volg dan deze workshop. Het is toegankelijk en zinvol ook voor niet (hr) collega’s, zoals bijvoorbeeld inkoop collega's."

Ilham Rayane
Ilham Rayane IFF
Lees verder
Voor iedereen die op zoek is naar een arbodienst

"Prima workshop voor iedereen die op zoek is naar een nieuwe arbodienst. Ik heb nog geen ruimte voor gehad om mijn aantekeningen terug te lezen. Maar deze week heb ik een weekje vrij en ga ze lezen in onze tuin."

Anneke van Laar Dijkstra
Anneke van Laar Dijkstra ALD selectie
Lees verder
Handige, praktijk-gerichte cursus die houvast biedt

"Een handige, praktijk-gerichte cursus die houvast biedt in het zoeken naar een nieuwe arbodienst!"

Annabel Neville Endouble
Lees verder
Er zijn andere oplossingen voor tekort bedrijfsartsen

"Ik ben inkoper en wilde meer inhoudelijke kennis opbouwen om goede offerte aanvraag te kunnen doen. Grootste Eye-opener is toch dat dat er andere oplossingen zijn om tekort bedrijfsartsen op te lossen. Workshop is erg geschikt voor collega inkopers met weinig arbo inkoopervaring. Geeft een goed beeld van de markt en inhoudelijke aandachtspunten."

Lieke Emonts
Lieke Emonts KSS
Lees verder