HR Navigator selecteerde supersnel drie interessante aanbieders voor ons

We waren al langer op zoek naar een nieuwe arbodienst die ondersteuning op afstand kon bieden. Die zoektocht leek me een flinke opgave, met al die aanbieders. Via Google vond ik HR Navigator, en na het invullen van hun gedegen online vragenlijst ging het heel snel. Nog dezelfde dag waren de intakes geregeld met drie geselecteerde aanbieders. Ik had niet eerder van hen gehoord, maar ze waren stuk voor stuk interessant om te ontmoeten. Vervolgens hadden we 1,5 week later hun offertes binnen. De adviseurs van HR Navigator hielden de vinger goed aan de pols tijdens de selectie. Ze hebben onze behoefte vertaald naar een goed aanbod.

Rene van Wijk
René van Wijk HR Manager Eurocept

Meer uitgebreide reviews

Ze komen niet alleen met 3 geschikte arbodiensten, maar vertellen ook wat de onderlinge verschillen zijn. Eerlijk gezegd was dat meer dan ik vooraf had verwacht.

"De adviseur benadrukte dat we tot niets verplicht waren. We bleven tijdens het traject 100% vrijheid houden, dat was een prettige gedachte."

Erik van den Berg
Erik van de Berg HR adviseur PGVZ
Lees verder
Zeer goede, gedreven enthousiaste begeleiding en ontzorging

"Zeer goede, gedreven enthousiaste begeleiding en ontzorging."

chantal verdonk
Chantal Verdonk Beleidsmedewerker personeelszaken Albero Scholen
Lees verder
Heel duidelijk in hun communicatie, een goede site en niet opdringerig. Dat hun dienstverlening voor werkgevers gratis is, is extra handig voor ons.

"Heel duidelijk in hun communicatie, een goede site en niet opdringerig. Dat hun dienstverlening gratis is, is extra handig."

Myrjam Koomen Syngenta
Myrjam Koomen HSE-specialist Syntenga
Lees verder
Waardevolle inzichten

"Onze adviseur Marco gaf hele waardevolle inzichten en zorgde voor richting in onze zoektocht naar een HR systeem. Dank daarvoor."

Sandra van de Veen
Sandra van de Veen HR Manager Hanex Hospitality Group
Lees verder
HR Navigator is heel benaderbaar: altijd tijd om telefonisch even te sparren

"HR Navigator maakte ons ervan bewust dat we eigenlijk met een ander model wilden werken. Ze zijn heel benaderbaar: we hebben regelmatig gebeld om even te sparren, en ze hadden altijd tijd voor ons."

Marc van Weele
Marc van Weele Gezondheidsspecialist, Farmaceutisch bedrijf MSD
Lees verder
Ervaren, enthousiaste en betrokken club! Fijn contact, goede afstemming voor selectie en duidelijke terugkoppeling

"Ervaren, enthousiaste en betrokken club! Fijn contact, goede afstemming en duidelijke terugkoppeling."

Stephanie Ham-Troost
Stephanie Ham-Troost HR-adviseur Zorggroep De Vechtstreek
Lees verder
Ik kon de adviseur altijd bellen met vragen, hij nam alle tijd en had verstand van zaken.

Ik kon de adviseur altijd bellen met vragen, hij nam...

klantenreview Kitty van Balen
Kitty van Balen Frankeland
Lees verder
Wat ons echt vooruit hielp: ze stelden de juiste vragen

"We wilden dat alle verschillende product lines binnen ons bedrijf met dezelfde arbodienst gingen werken. Dat heeft HR Navigator goed gedaan door een grote gemene deler te vinden."

Eva van Overbeek
Eva van Overbeek Senior inkoper Transdev
Lees verder
De aanbiedingen die we kregen via HR Navigator waren supergoed

"De aanbiedingen die we kregen waren supergoed, er is een goede match gemaakt."

Default
Marlies P&O functionaris
Lees verder