Heel duidelijk in hun communicatie, een goede site en niet opdringerig. Dat hun dienstverlening voor werkgevers gratis is, is extra handig voor ons.

We waren op zoek naar een goede aanbieder van PMO’s. Er werken hier meer dan 700 medewerkers die allemaal eens per vier jaar een uitnodiging krijgen voor een PMO. Via Google kwam ik op de site van HR Navigator uit.

In eerste instantie vond ik het een beetje verdacht: hoezo kosteloze dienstverlening aan werkgevers? Daar zal wel nog iets aan vastzitten, dacht ik nog. Maar nee dus, het is echt gratis. Daarna ging het snel. Binnen een paar weken hadden we via HR Navigator offertes liggen van drie aanbieders. Die hebben we ook alle drie op bezoek gehad. De dag van tevoren stuurde HR Navigator per mail nog een rijtje adviezen, met zaken waar we in de gesprekken op konden letten. Dat was handige informatie. Het bleken drie heel verschillende partijen, er viel echt wat te kiezen.

Ze zijn heel duidelijk in hun communicatie en niet opdringerig

We kozen voor de aanbieder die levendig en enthousiast zijn verhaal vertelde. Een PMO is een vrijblijvend onderzoek, niet iedereen doet zomaar mee. Sommigen hebben ook het idee dat het onderzoek niet anoniem is, maar dat is wel zo. Daarom wilden we graag een partij die mensen kan motiveren om mee te doen aan de PMO.

Intussen hebben we de eerste PMO gehad en die verliep prima. HR Navigator is prettig om mee te werken: ze zijn heel duidelijk in hun communicatie, hebben een goede site en zijn niet opdringerig. En dat hun dienstverlening voor werkgevers gratis is, is extra handig voor ons. Onze administratie is nogal complex, vanuit mijn site een factuur betalen zonder creditcard gaat bijna niet. Die rompslomp bleef me allemaal bespaard.

Myrjam Koomen Syngenta
Myrjam Koomen HSE-specialist Syntenga

Meer uitgebreide reviews

Een aanrader voor iedereen die professioneel advies zoekt bij de keuze van een arbodienst. En nog gratis ook.

"Een aanrader voor iedereen die professioneel advies zoekt bij de keuze van een arbodienst. En nog gratis ook."

Wim Brandes
Wim Brandes HR manager WVO Zorg
Lees verder
Vlotte behandeling aanvraag en voordracht van een ter zake doende partij

"Vlotte behandeling aanvraag en voordracht van een ter zake doende partij."

Hans Leemans
Hans Leemans HR adviseur Gemeente Berkelland
Lees verder
Gratis voor opdrachtgevers, maar hoge professionaliteit

"Ik twijfelde eerst even: een gratis dienst, is de professionaliteit dan wel in orde? Maar die staat buiten kijf. Mocht ik ooit bij een ander bedrijf gaan werken, dan maak ik zeker weer gebruik van ze."

Rogier Werkhoven
Rogier Werkhoven Senior HR Business Partner Intertrust Group
Lees verder
HR Navigator is heel benaderbaar: altijd tijd om telefonisch even te sparren

"HR Navigator maakte ons ervan bewust dat we eigenlijk met een ander model wilden werken. Ze zijn heel benaderbaar: we hebben regelmatig gebeld om even te sparren, en ze hadden altijd tijd voor ons."

Marc van Weele
Marc van Weele Gezondheidsspecialist, Farmaceutisch bedrijf MSD
Lees verder
HR Navigator ontzorgt en werkt effectief. Wat ze zeggen, dat doen ze ook

"HR Navigator maakt ook de afspraken om de offertes te bespreken, je hoeft alleen maar aan te geven wanneer je kan. Dat vond ik ook vrij luxe."

Inge van Vorst
Inge van Voorst Hoofd Verzuimsupport, HECTAS Facility Services
Lees verder
Ik was huiverig om over te stappen vanwege het gedoe. Tot ik begreep dat ik een groot deel van de aanbesteding bij HR Navigator kon neerleggen. Het voortraject liep daarna ineens heel soepel.

Ik was huiverig om over te stappen vanwege het gedoe....

Carolien Vos
Carolien Vos Manager HR, I-SEC
Lees verder
Dankzij HR Navigator vonden we op een objectieve manier een nieuwe arbodienst

"Wij wilden echt op een objectieve manier een arbodienst kiezen. Daarom zijn we in zee gegaan met HR Navigator."

Default
Ellen Bonouvrie Personeelsadviseur, Klimmendaal revalidatiespecialisten
Lees verder
HR Navigator selecteerde supersnel drie interessante aanbieders voor ons

"Na het invullen van hun gedegen online vragenlijst ging het heel snel. Nog dezelfde dag waren de intakes geregeld met drie geselecteerde aanbieders."

Rene van Wijk
René van Wijk HR Manager Eurocept
Lees verder
Snel geholpen, goede tips voor de gesprekken en een duidelijk overzicht van arbo aanbieders

"Snel geholpen, goede tips voor de gesprekken, en een duidelijk overzicht van arbo aanbieders."

Hania Khan
Hania Khan HR Generalist Dedalus Healthcare
Lees verder