Prima voorbereiding op gesprek met arbodiensten

Deze workshop is een prima voorbereiding op verkennende gesprekken met potentiële arbodiensten. Het helpt je om de vraagstelling helder te krijgen.

Prima voorbereiding op gesprek met arbodiensten
Dana van der Zwam Cedar

Meer uitgebreide reviews

Tot in de puntjes voorbereid op gesprekken met arbodiensten

"Tijdens de workshop heb ik veel kennis opgedaan en ben nu tot in de puntjes voorbereid op de selectiegesprekken met arbodienstverleners. En ik kwam erachter dat we preventief goed bezig zijn."

Naomi den Ouden Rescop
Lees verder
Lekker interactief met kleine groep

"De workshop is interessant als je net als ik op zoek bent. Leuk dat het zo interactief is met een kleine groep om gericht het onderwerp mee te bespreken. De eyeopener was dat iedereen eigenlijk enigszins ontevreden is over hun huidige dienstverlener. Dank jullie wel!!"

Babke Schepers
Babke Schepers Trifork
Lees verder
Ik heb de workshop al aanbevolen aan oud-collega’s

"Leuke actieve workshop. Ruimte voor visie, vragen en delen van elkaars mening deling. De inhoud van de workshop was echt objectief."

Debbie den Oudsten BCC
Lees verder
Ik kreeg er energie van!

"Ik zou de workshop aanbevelen aan andere organisaties die ook hun verzuim organisatie opnieuw onder de loep willen nemen. Ik kreeg er energie van, ook door de leuke manier van vertellen!"

Default
Marc Dieleman Forensische Zorgspecialisten
Lees verder
Er was genoeg ruimte voor interactie

"Er zat een lekker tempo in de workshop en er was genoeg ruimte voor interactie. De grootste eye-openers is dat we eerst onze verwachtingen scherp moeten hebben."

Jolanda van Alphen
Jolanda van Alphen Technolution
Lees verder
Ik weet nu waar ik moet beginnen

"Was een hele compacte en leuke en kennis verrijkende workshop. Ook leuk om met anderen in de workshop te zitten. De grootste eye-opener is dat je een goede analyse moet maken van wat je wilt, en dat je niet perse hoeft aan te besteden (mag ook in delen). Dat een bedrijfsarts niet in dienst mag treden. Geschikt voor P&O-ers. Een goede voorbereiding op een aanbesteding qua kennis en vragen die je vooraf moet beantwoorden om deel te nemen. Jullie zijn niet uit op directe verkoop, maar bieden hulp en kunnen daaraan verdienen. Mooie win-win."

Ilja Arnoldus
Ilja Arnoldus Dentsply Sirona
Lees verder
Nieuwe inzichten over arbo

"Ik had behoefte aan meer kennis op gebied van Arbo. Ik vond het een prima workshop met nieuwe inzichten. Ik waardeer de betrokken manier van adviseren. Open en onafhankelijk."

Walter Lassche Perflexxion
Lees verder
Prima opstap als je er alleen voor staat

"Prima, open no-nonsense communicatie. Ga zo door. Prima opstap als je er alleen voor staat. Workshop is erg geschikt voor diegene die (nog) nooit een aanbesteding hebben gedaan."

Default
Kees Vrijmoed Siemens
Lees verder
Ik weet nu of mijn arbodienst nog wel bij ons past

"Ik vond de workshop zeer goed. Ik heb veel geleerd van HR Navigator, waar ik allemaal op moet letten bij het kiezen van een arbodienst, maar zeker ook van andere deelnemers."

Default
Monique Krenning Zig Software
Lees verder